Biz Kimiz?

DELTA Makine 20 yılın üzerinde ki iş deneyimi ile 2002 yılında İstanbul’da üretim hayatına başlamıştır. Sanayinin ihtiyaç duyduğu sac işleme sektöründeki presler için Rulo sac açıcılar,Rulo sac sarıcılar, servo sac sürücüler,doğrulmalı tip servo sürücüler ve kompak sistemler uzmanlık alanıdır.

Sac işleme hatlarında ki verimliliği arttırmaya yönelik çalışmalarda kalıp değiştirme ve açıcıya yeni rulo yükleme zamanlarının azaltılması daima birincil hedef olmuştur. Bu çalışmalara paralel olarak, rulo yüklemeyi hızlandıran sistemler, yükleme arabaları ve 2 mandrenli açıcılar geliştirilmiştir.

Delta Makine

Biz Kimiz

Geliştirilen bu sistem ile üzerinde rulo stoklayabilen ve sac bitene kadar çalışmak zorunda kalınmadığı için stok alanı ve üretilen malzemenin depolanması için gereken alandan ve zamandan tasarruf sağlanmaktadır.

Bu yeni seri verimlilik, üretkenlik ve üretim alanının daha verimli kullanılması için tasarlanmıştır. Bu sistemde ilave olarak, motorlu mekanik fren, hidrolik ve üst baskı kullanılmaktadır.

Teknik Servis Hizmeti

Misyon ve Vizyonumuz

Misyon ve Vizyonumuz

İlk ve en önemli unsurumuz müşteri memnuniyeti ve kaliteden ödün vermemektir. Ürettiğimiz her cihazda ilk günki heyecanımızı korumak bizi daima ileriye taşıyan en önemli vasfımızdır. Delta Makine size sağlam bir üretim hattı ve güvenilir bir servis ortağı sunar.