Neler Yapıyoruz?

Delta Makine olarak kalite öncelikli hedefimiz. Sürekli daha iyi olmak birincil önceliğimizdir. Sektörün ihtiyaç duyduğu Hidrolik ve Mekanik Rulo açıcılar, Servo Sürücü Rulo açıcı ve Doğrultucular kendi bünyemizde üretilmektedir. Tecrübeli kadromuz ile üretim, kurulum ve satış sonrası destek de dahil olmak üzere siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bunun yanısıra özel ölçüleriniz doğrultusunda özel ebatlarda üretim hizmetimiz de bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için iletişim bölümümüzde bulunan telefondan veya iletişim formumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

Delta makine

Metal Sektörü cihazları

Metal Sektörü cihazları

Sektörün ihtiyaç duyduğu Hidrolik ve Mekanik Rulo açıcılar, Servo Sürücü Rulo açıcı ve Doğrultucular kendi bünyemizde üretilmektedir. Tecrübeli kadromuz ile üretim, kurulum ve satış sonrası destek de dahil olmak üzere siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bunun yanısıra özel ölçüleriniz doğrultusunda özel ebatlarda üretim hizmetimiz de bulunmaktadır.

Delta Machinery Teknik Servis Hizmeti

Teknik Servis Hizmeti

Teknik Servis Hizmeti

Üretim hattınızda yer alan sac işleme birimleri, servo sürücüler, mekanik ve hidrolik ekipmanlarınıza kaliteli ve garantili teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Her türlü sorununuzu firmamız yetkili teknik personeli ve tam donanımlı test ekipmanlarıyla kendi bünyemizde çözümlemekteyiz.

rulo açıcı özel ebat üretim

Özel Ebat Üretim

Özel Ebat Üretim

Metal üretim sektöründeki çeşitlilik özel ihtiyaçları da beraberinde getirmiştir. Bu doğrultuda mekanik ve hidrolik rulo açıcı, servo sürücü, metal kesim makineleri ve tüm sac işleme, press besleme sistemlerinizde özel ebatlarda üretim yapılmaktadır.